Būreliai vaikams

Kviečiame vaikus aktyviai ir smagiai praleisti laiką po pamokų! Rengiame būrelius, kur mokome pažinti žirgą – kaip susidraugauti su žirgu ir jį prižiūrėti, kaip taisyklingai joti. Užsiėmimų metu pasakojame apie žirgyne auginamus žirgus, jų istoriją, veisles, sportinius ir kitus pasiekimus, žirgų anatomiją ir higieną, mokome, kaip naudoti inventorių ir valdyti žirgą.

 

Jojimas padeda vystytis vaiko koordinacijai, išlaikyti kūno pusiausvyrą, tapti vis tvirtesniam. Jojimas šiek tiek primena važiavimą dviračiu, mat pirmą kartą sėdus ant dviračio kaip ir ant žirgo kūnas svyra tai į vieną, tai į kitą pusę. Vis dėlto tai ypatinga sporto šaka, padedanti vystytis visiems kūno raumenims: blauzdų ir šlaunų, kuriomis laikomasi balne, pilvo preso, krūtinės, stiprėja ir rankų, pečių raumenys, nes reikia jėgos žirgui suvaldyti. Taip pat draugystė su žirgu vaikui padeda tapti drąsesniam ir labiau pasitikėti savimi – sėdint balne išmokstama atsipalaiduoti, kadangi neįmanoma joti susikausčiusiam, įtempusiam visus kūno raumenis, gaunama teigiamų emocijų. Išmokęs valdyti žirgą, vaikas įgauna daugiau drąsos, o tuomet jam daug lengviau ir bendrauti.

 

Būrelius gali lankyti pažengę raiteliai (mokantys savarankiškai risčioti bei šuoliuoti) ir siekiantys tobulinti turimus jojimo įgūdžius. Su profesionaliai žirginiu sportu užsiimančiais vaikais dirba patyrę treneriai, įvairių varžybų nugalėtojai.

 

Į būrelius kviečiame 8–16 metų amžiaus vaikus ir jaunuolius.

006

Norėtumėte daugiau sužinoti apie organizuojamus užsiėmimus su žirgais vaikams? Susisiekite su mumis tel. +370 610 02810 ar el. paštu info@lietuvoszirgynas.lt ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.